Dzień Edukacji Narodowej 2022

13 października uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Dzień upłynął w miłej atmosferze, a wyjątkowość święta podkreślały galowe stroje uczniów, kwiaty i serdeczne życzenia składane już od rana wszystkim pracownikom szkoły.
Apel z okazji DEN przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani: Joanny Wielochy, Anny Romaniuk, Moniki Chmielewskiej, Małgorzaty Majewskiej- Bazingi oraz Marioli Miałkowskiej.
Na wstępie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Ewa Figura złożyła życzenia zebranym w sali gimnastycznej pracownikom, a także przedstawiła szkolnej społeczności osoby wyróżnione nagrodą Dyrektora Szkoły. Gromkie brawa były wyrazem szczerego uznania i wdzięczności dla nagrodzonych pracowników.
Miłym akcentem była cześć artystyczna apelu, podczas której słowem, piosenką i krótkim scenkami uczniowie uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy swoich wychowawców, ich poświęcenie i troskę oraz złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły.
fot. P. Młynarczyk.