Dzień Edukacji Narodowej 2024

W dniu 11 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Część artystyczna zaprezentowana podczas akademii koordynowana była przez panią Małgorzatę Majewską – Bazinga, panią Elżbietę Zagożdżon oraz panią Anetę Zawadzką.

Pani Agnieszka Paździor, Pan Ryszard Masełek i Pani Izabela Kamińska w imieniu  Dyrektor szkoły – pani Ewy Figury i własnym podziękowali Nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za kreatywność, rzetelność, wielkie serce, solidną i sumienną pracę. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nagrodą Prezydenta Miasta Radomia zostali uhonorowani nauczyciele – Pani Izabela Kamińska, Pani Agnieszka Paździor i Pani Sylwia Czubak. Tradycją święta edukacji jest wręczanie nagród dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i wkład pracy na rzecz szkoły. W tym roku nagrodę otrzymało 41 nauczycieli i 18 pracowników administracji i obsługi szkoły.

Gratulacje!

Autorzy zdjęć: pan Adrian Lament i pan Remigiusz Sitek.