Warsztaty odzieżowe dla ośmioklasistów

We wtorek nauczyciele i uczniowie kl. 2ta technika przemysłu mody zorganizowali i przeprowadzili warsztaty odzieżowe pod hasłem „Mikołajki w Szkole Mody”.
Przygotowano do wykonania: uszycie czapki Mikołaja  lub siatki na prezenty i ozdobienie jej w bożonarodzeniowe akcenty. Byłoby to olbrzymie wyzwanie dla początkujących adeptów sztuki szycia, ale każda zaproszona osoba miała swojego „anioła stróża z klasy 2 Ta” , który ją dzielnie wspierał i pomagał wykonać zadanie.
Były poważne  rozmowy na temat kierunku nauczania, wyposażenia warsztatów szkolnych, ale także dużo śmiechu, zabawy i pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników.
A skoro Mikołajki, to były i prezenty – każdy uczestnik otrzymał wykonany przez siebie wyrób.
W zajęciach uczestniczyła grupa dziewcząt z PSP nr 33 wraz ze swoim doradcą zawodowym.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do nauki w Szkole Mody