Uroczyste zakończenie szkoły klas maturalnych

W piątek 28 kwietnia 2017 r. nastał dzień w którym to młodzież z najstarszego rocznika otrzymała upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Zanim jednak, jeszcze uczniowie szkoły, otrzymali świadectwa nastąpiło uroczyste pożegnanie w trakcie nie jednemu uczniowi oraz nauczycielowi zakręciła się łezka w oku.

W tracie części oficjalnej Pani Ewa Figura – dyrektor ZSS-O,SiU skierowała słowa podziękowań oraz złożyła życzenia owocnych wyników w trakcie przyszłych egzaminów maturalnych oraz powodzenia w dojrzałym życiu w realizowaniu własnych życiowych pasji – szczególnie tych zawodowych. Następnie młodzież otrzymała gratulacje wraz z pochwałami i nagrodami od wychowawców klas, a byli to:

1. Pani Magdalena Wulkiewicz – klasa 4 a  – Technik analityki i Technik przemysłu mody
  2. Pani Katarzyna Urbańska – klasa 4 b – Fototechnik
  3. Pani Mirosława Szewczyk – Klasa 4 c – Fototechnik
  4. Pani Bożena Rogala – Klasa 4 e – Technik organizacji reklamy
  5. Pani Joanna Jakubowska – Klasa 4f – Technik usług fryzjerskich

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zorganizowana przez p. Elżbietę Kancler-Ludwicką wraz z młodzieżą podczas której przyszli absolwenci mogli przypomnieć sobie chwile spędzone w szkole w trakcie ostatnich czterech lat. Miło było również posłuchać talentów wokalnych koleżanek i kolegów z młodszych klas.

POWODZENIA NA MATURZE !!!

Fotografia: Ewelina Gospodarczyk z klasy 3 b